Reklam Hizmetleri
Google Reklamları

Google Adwords konusunda yaklaşık 5 yıldır Google Sertifikalı İş Ortağı pozisyonunda birçok firmaya danışmanlık, adwords eğitimi, ileri düzey hesap kurulumu ve yönetimi ile optimizasyon desteği vermekteyiz.
Reklam çalışmasına başlamadan önce sektörünüze uygun anahtar kelime analizi yapılarak detaylı bir rapor çıkartılır ve Google Adwords’'de yapılacak çalışmalardan içerik ağı ile arama ağı konusunda müşteriye ücretsiz danışmanlık hizmeti verilir.

Mecra belirlendikten sonra reklamlarınız Google Adwords Sertifikasına Sahip 8 kişiden oluşan özel ekip tarafından 24 saat kontrol edilip geri dönüşü arttırmak için sürekli değişiklik yapılır.

Bu ekip sektörünüz ne olursa olsun özel optimizasyon desteğiyle bütçenizi minimum seviyeye indirmeyi taahhüt eder.

Görüntülü Reklam Ağı
Google arama ağı dahil milyonlarca web sitesinde görseller ve metinler ile hazırlanmış reklamlar ile hem hedef kitlenizin sizi bulmasını sağlayıp hem de marka bilinirliğinizi artırmanızı sağlayan sistemdir.Reklamlarınızı; kullanıcıların ilgi alanlarına, demografisine göre hedefleyebilir, konularına göre web sitelerini seçerek yayınlayabilirsiniz.

Görüntülü reklam ağı ile ilgili görsel reklam çalışmaları için firmamızdan destek alabilirsiniz.Görsel reklamlarınız gösterildiği zaman değil tıklandığında ödeme yaparsınız.

Marka bilinirliğinizi güçlendirir, yeni müşteriler kazanırsınız.Diğer reklam mecralarına kıyasla ölçülebilir net sonuçlar alırsınız.

Mobil Reklam Ağı
Kullanımı her geçen gün artan akıllı cep telefonları ve tabletler için uygulanan AdWords reklam sistemidir. Masaüstü bilgisayarlar için hazırlanan reklam metinleri ve görseller mobil için ayrıca optimize edilir. Tıkla ara ile kitlenizin en kısa yoldan size ulaşması sağlanır. Gösterim olduğunda değil tıklama olduğunda ödeme yaparsınız.

YouTube Reklamları
Dünya’nın en büyük 2. arama motoru olan Youtube ile hedef kitlenize ulaşmanızı sağlayan sistemdir. Youtube reklamları ile belirlediğiniz kategorilerde aranan videolardan önce ve Youtube reklam alanlarında kitlenize ulaşabilirsiniz. Reklamınız izlendiğinde para ödersiniz.

Youtube reklamlarında, kitleniz reklamınızın en az %90’lık kısmını izlediğinde ödeme yaparsınız. Bu sayede sadece sizin hizmet ve ürünlerinize ilgi duyan bir kitleye ulaşmış ve yeni müşteriler kazanmış olursunuz.

Ürün Listeleme Reklamı
Ürün satışı odaklı olan, özellikle e-ticaret sitelerinde kullanılan özel bir reklam sistemidir. Her ürün için farklı reklamlar oluşturmaya gerek kalmaz. Ürün görseli, fiyat, promosyon mesajı ve mağaza adının eklenmesine olanak sağlar. Ürün listeleme reklamları sadece alışveriş siteleri için kullanılır. Gösterim için değil, tıklama için ödeme yaparsınız.

Gençkan Medya Grup