Kurumsal
Hakkımızda
Gençkan Medya Grup 2007 yılından bu yana verdiği tüm reklam hizmetlerinde müşterilerine karşı şeffaf davranmayı kendine ilke edinmiş bir firmadır. Bu duruma istinaden özellikle son günlerde Google Adwords tarafında çoğalan API paneli hizmetini birçok ajans kötüye kullanmaya başlamış ve bu durum reklam veren değerli müşterilerimiz için ciddi problemler yaratmıştır.

Bu duruma her zaman hassasiyetle bakan firmamız Gençkan Medya Grup ile çalışan müşterilerine sadece Google Adwords Orijinal Panel ( adwords.google.com ) hizmeti üzerinden gerçek ve doğru veriyi göstermeyi tahaahüt eder.

Gençkan Medya , bünyesinde bulunan alanında profesyonel çalışanlarıyla tanıtım, reklam ve yazılım hizmetleri sektöründeki büyük boşluğu doldurmayı hedeflemektedir. Yetenekli tasarım uzmanları ve deneyimli teknik ekibi sayesinde yaratıcılığı teknik bilgiyle birleştirerek şirketlerin kurumsal kimliğini en uygun şekilde hedef kitlelere sunmakta, bilgiye ulaşmanın kolay olduğu etkili ve özgün tanıtım projeleri hazırlamaktadır.

Gençkan Medya Grup çalışmasını yürüttüğü tüm müşterilerine sürekli brifing vererek onların sektördeki yerini büyütmeye yönelik yeni reklam modelleri sunar ve doğru danışmanlık hizmetini vermek için çalışanlarına devamlı eğitim vererek yenilenen teknolojiyi takip eder.

Kullandığı teknolojiler ve özgün fikirleriyle Türkiye”nin en başarılı reklam hizmetlerini sunarak sektöründe global platformda jenerik marka olmak. Firmalarımız için yüzde yüz müşteri dönüşümünü hedefleyen Gençkan Medya Grup sizi hedef kitlenizle buluşturur…