Reklam Hizmetleri
Sosyal Medya Reklamları
Sosyal medya reklamcılığı, internette bulunan sosyal paylaşım siteleri üzerinden veya sosyal ağlar üzerinden yapılan her türlü reklam ve tanıtım işlemine denmektedir.

Sosyal medyada verilen reklamlar, sosyal medya kullanan insanların hizmetine sunulmaktadır. Sosyal medya reklamcılığı internet reklamcılığı işlemlerinden biridir. İnternet reklamcılığı işlemleri içerisinde ise en çok reklamın yapılabildiği alan sosyal medya reklamcılığı olarak bilinmektedir.

Yerel ve bölgesel hedefleme yapabilirsiniz Ayrıca, tıklama başı maliyet seçeneğiyle reklamlarınız gösterildiği zaman değil, yalnızca tıklandığında ödeme yaparsınız.

Tıklamalar IP kontrollüdür, aynı bilgisayardan 24 saat içinde yapılan tüm tıklamalar için sadece bir kere ödeme yaparsınız. Bu, bütçenizin sadece size yeni müşteri adayları kazanmak için kullanılacağı anlamına gelir.

İnternet kullanımı, hepimizin de bildiği üzere çok yaygındır. Ancak herkes internet üzerinden kendisini ilgilendiren veya ilgilendirmeyen reklamlara bakmak istemeyebilmektedir. Ancak sosyal medya reklamcılığında, sosyal ağları kullanan kişiler illa ki sosyal ağ reklamlarını görmektedirler. Sosyal medya reklamcılığı üzerinden, günümüz şartlarında çok fazla kişiye ulaşılabilmektedir. Çünkü internet kullanan hemen hemen herkesin sosyal bir paylaşım sitesine üyeliği bulunmaktadır.